Masáže

Vyberte si z naší široké nabídky masáží. Díky nim se zbavíte celkového napětí, bolesti kloubů, svalů, zrychlíte metabolismus a urychlíte vylučování škodlivých látek z těla.

Masáže probíhají v příjemném klidném prostředí a provádí je kvalitně vyškolena a zkušená masérka.

Monika Sieberová

+420 775 133 893 (pokud se nedovoláte,ozvu se zpět nebo napište sms a podpis)

Mou původní profesí je zdravotní sestra, oddělení Ortopedie,traumatoligie, Fakultní nemocnice na Bulovce.
Profesionální masáže provozuji od roku 2008, pracovala jsem v profesionálních týmech:
SK Slavia Praha,ligový team,muži
Florbalový národní team,ženy
 
Předností mé každodenní práce je především zájem o klienta, proto se snažím neustále vzdělávat a jednotlivé druhy masáží kombinovat a prolínat, aby výsledný efekt ,byl co nejlepší a odpovídal pouze každému jednotlivci osobně. Svou práci neberu jako rutinu a odměnou je mi vstřícná, zpětná vazba dlouholetých klientů, kteří se neustále a rádi vrací.
 
Využívám prvky těch nejúčinnějších metod masáží, které Vám mohu nabídnout ve formě např.:
Hřejivá masáž, Klasická masáž, Hloubková masáž, Sportovní masáž, Relaxační masáž, Aroma masáž, Medová detoxilační masáž, Diagnostická reflexní masáž, Těhotenská masáž, dále pak Manuální lymfodrenáž, Kinezio tejpy, Síla energie Reiki a další..
 

CENÍK

Ceník masáží platný od 1.1.2020
Relaxační,těhotenská,diagnostická masáž a manuální lymfodrenáž:
30 min …..349,-
60 min …..699,-
90 min …..999,-
Permanentky:
5 x 60 min ….2.995,-/599,- jedna masáž
5 x 90 min ….3.995,-/799,- jedna masáž
 
Hloubková masáž svalů, sportovní a kombinovaná masáž:
30 min ….399,-
60 min ….749,-
90 min ….1.099,-
Permanentky:
5 x 60 min ….3.199,-/639,- jedna masáž
 
Celková masáž:
60 min ….1.399,-
90 min …. 1.999,-
Relaxační masáž:
– je uspořádaný soubor vhodných masérských hmatů(úvodní tření, roztírání a chvění) tak, aby si masírovaný člověk odpočinul a vychutnal si relaxaci, při klidné relaxační hudbě. Relaxační masáž je vhodná při psychické či fyzické únavě, při vyčerpání a svalové ztuhlosti. Masáž je vhodná i pro prevenci těchto těchto nepříznivých stavů. Relaxační masáž je vhodná pro lidi, kteří mají rádi tzv.“hlazení“, a chtějí si u masáže hlavně odpočinout.
Aroma masáž:
– při aroma masáži se používají jemnější tlaky než u klasické a sportovní masáže. Při aroma masáži se používají různé éterické oleje, které působí blahodárně i na psychiku. Aromaterapie doslova znamená  „léčbu pomocí vůní“. Při aroma masáži je možné použít různé éterické oleje a tak docílit celkového zklidnění, uvolnění, nebo naopak stimulaci organismu a mysli. Nejpoužívanější éterické oleje:
citron: pomáhá při duševní námaze, bolestech hlavy, infekci dýchacích cest, má antiseptické (protizánětlivé) účinky, snižuje krevní tlak, povzbuzuje trávení a příznivě působí na pleť
bergamot: antiseptický, podporuje trávení a hojení, posiluje nervy, zlepšuje dýchání, snižuje horečku a tiší bolest, je antidepresivní
cedrové dřevo: používá se při rýmě či bronchitidě, posiluje dýchání, uklidňuje a harmonizuje psychiku, je antiseptické. Nepoužívá se v těhotenství.
eukalypt: napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch, je jednou z nejúčinnějších silic při všech dýchacích obtížích.
Tea Tree: je silně antiseptická silice, používá se pro ošetření ran, popálenin, akné, ekzémů a zánětů, pomáhá při poranění v dutině ústní, krvácení z dásní, paradontóze, štípnutí hmyzem a oparech.
Sportovní masáž:
– je vhodná před sportovním výkonem, v průběhu sportovního výkonu a po něm samém. Provádí se pouze u zdravých lidí, především sportovců, kdy pomocí uspořádaných masérských hmatů se nabuzují svaly k výkonu.
Pokud máte rádi „silnější promasírování“ mohu doporučit hloubkovou masáž svalů..
Deep tissue- hloubková masáž svalů:
-řada lidí, kteří vyhledávají masáže, nechce pouhé pohlazení, ale pořádnou masáž, která jim skutečně uleví od bolesti nebo svalového napětí. Právě pro takové klienty mám v nabídce hloubkovou masáž svalů, kterou zažijete málokde. Z reakcí svých letitých klientů vím, že jsem jedna z mála, která takovou masáž provádí. Hloubková masáž svalů je vhodná nejen při psychické a fyzické únavě, ale také jako prevence proti těmto nepříznivým stavům a pro zlepšení vitality. Řeší zásadním způsobem svalové bloky, účinně upravuje statické napětí celých svalových skupin a obnovuje funkci již dlouho zatuhlých svalů. Po pravidelných masážích mají klienti více energie a jsou aktivnější.
Těhotenská masáž:
– masáž se typicky zaměřuje na bříško-má blahodárné účinky na pokožku, která je v těhotenství zvlášť namáhaná a působí také jako prevence proti striím. Zaměřuji se též na trapézy, ztuhlé svaly na zádech, krční páteř, která nastávající maminky často bolí a nohy, které otékají. Používá se při ní hypoalergenní kokosový olej, který má výrazné hydratační účinky a navíc pomáhá vyhlazovat případné jizvičky a strie.
pozor kontraindikace: při těhotenské masáži se nikdy nesmí masírovat plosky nohou! Reflexní body na nich jsou totiž velmi citlivé a jejich stiskem by dokonce mohlo dojít k předčasnému porodu či potratu. Důležité je NEobjednávat se na masáž do ukončení prvního trimestru, pak už si ji při normálním průběhu těhotenství můžete dopřávat klidně až do samotného porodu. Případná rizika je vhodné probrat s gynekologem.
Medová detoxikační masáž:
– velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkěm, při jarních očistných kůrách. Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom „vyplavou“ na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Jsou z těla speciálními pohyby rukou doslova vysávány.Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.
Kontraindikace: alergie na med a včelí produkty, ekzémy, vyrážky, otevřené rány, vnitřní krvácení-žaludeční vředy, krvácení do žaludku, vysoký oční tlak, trombóza, stavy po mrtvici, těhotenství, menstruace, infekční onemocnění, onkologické onemocnění
Hot stones- masáž lávovými kameny:
– masáž lávovými kameny je specifický typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle ( čakry, energetické dráhy, problematická „zatuhlá“ záda) a pak se s kameny postupně prohřívá a masíruje. Masáž lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, postupně prohřívá celé tělo, pomáhá detoxikaci organismu, vyrovnáva energii v těle.
Kontraindikace: otevřené rány a modřiny, hypersensitivita na teplo, vysoký krevní tlak, nedávné operace, křečové žíly, infekční onemocnění, kožní infekce, sluneční popáleniny, záněty, těhotenství 
Kineziotaping:
-tato metoda spočívá v aplikaci tejpů na postiženou oblast. Dle způsobu nalepení pásky, může podpořit funkci svalu nebo snížit napětí u svalu přetíženého. Cílem je snížit bolest, podpořit přirozený proces hojení tkání a zároveň poskytnout stálou podporu kloubům a svalům. Výsledný efekt terapie vzniká kombinací hlavních účinků tejpu a to zvýšení metabolismu tkáně, snížení bolesti, ovlivnění funkce daného svalu a podpora kloubní funkce. Působením na lymfatický systém, může pomáhat snižování otoků končetin. Využívá se také například jako prevence poranění u sportovců.
Reflexní masáž a diagnostika:
– reflexní masážní terapie je tisíce let stará léčebná metoda pocházející z východní Asie ( Čína, Vietnam a Indie). Tato technika je postavená na tzv. reflexních bodech rozmístěných po celém našem těle. Vychází ze skutečnosti, že každá z těchto oblastí je propojena s jinými, více či méně vzdálenými částmi těla. Pomocí speciálních hmatů a tlaků vyvíjených na jednotlivé reflexní body na těle, můžeme působit nejen lokálně, ale také ovlivňovat vzdálené, avšak související oblasti. Nejčastěji se používají reflexní body na našich chodidlech. Účinnost terapie se prokázala zejména v případě: bolesti zad (hlavní příčinou bývají problémy s ledvinami), bolesti kloubů (hlavní př. bývají problémy s ledvinami, hromadění odpadních látek v těle, nadváha, špatné stravovací návyky), poruch prokrvení a funkčních onemocnění vnitřních orgánů, neplodnosti, migrén a bolesti hlavy( příčina je blokace krční páteře, porucha funkce žlučníku či jater), problémů se spánkem, poúrazových stavů, alergií (problémy v oblasti ledvin, plic a sleziny), zažívacích potíží atd.
Kontraindikace: nesmí se provádět pouze po transplantaci orgánů
Reiki:
– se řadí mezi holistické metody, což znamená, že se její působení odráží na vševh úrovních ošetřované bytosti. Příčinou tělesné újmy na zdraví může být i vnitřní nevyrovnanost a neklid ve fyzickém těle v psychice nebo energetickém systému. Reiki má schopnost přirozeně plynout do problémových oblastí a stimulovat v nich uzdravující proces. Energii reiki lze využít jako prevenci, regeneraci a rekondici. Člověk praktikujícé reiki není léčitel, pouze prostředník léčivé energie. V každém případě není reiki diagnostickou metodou, nebo náhražkou lékařské péče. Na úrovni fyzické, má nepatrně podobné účinky jako masáž-zlepšuje prokrvení, detoxikuje, odstraňuje únavu. Na úrovni psychiky zklidňuje a umí odplavit stres. A v neposlední řadě doplňuje energii tam, kde je deficit, nebo, kde špatně plyne..Působením reiki lze doplnit jakoukoliv masáž, nebo jako samostatnou terapii podle vašeho momentálního stavu

připravila jsem pro Vás NOVINKU:

Manuální lymfodrenáž:
– lymfodrenáž je speciální léčebná metoda, za pomoci které se podporuje vyplavování odpadních látek z těla. Jedná se tedy o prostředek detoxikace. Díky lymfodrenáži můžeme z těla dostat nahromaděné toxické látky, které jsou jinak pro tělo škodlivé. Dalším důležitým aspektem lymfodrenáže, je urychlení toku lymfy mízním řečištěm a podpora látkové výměny organismu. Lymfodrenáž významným způsobem podporuje imunitní systém, významně napomáhá k odstranění celulitidy, napomáhá k zlepšení metabolismu a zlepšení fyzické kondice, což může vést k úbytku váhy.
Před každou lymfodrenáží je zásadní uvolnění důležitých mízních uzlin, aby nedošlo k zablokování. Mohlo by nastat riziko nahromadění lymfy před uzlinou, což je nežádoucí. Lymfodrenáž se dělí na dva základní typy: lymfodrenáž přístrojovou a manuální.
Manuální lymfodrenáž:
není klasická masáž, jde o speciální manuáiní techniku, která je zaměřená na povrchový mízní systém. Rozdíl mezi masáží a manuáiní lymfodrenáží je primárně v tom, že lymfoterapeut se snaží ovlivnit pouze kůži a podkoží, ale masér jde hlouběji a naopak se snaží ovlivnit primárně svalstvo. Manuální lymfodrenáž je tedy velice prospěšná pro správné fungování lymfatického systému a organismu jako takového. A dobře fungující lymfatický systém, tedy dobrá cirkulace lymfy, je důležitá pro správné fungování vnitřního organismu.
Manuální lymfodrenáž se primárně doporučuje při léčbě otoků či edémů, pro zvýšení imunity, pro detoxikaci organismu,proti celulitidě, pro regeneraci po operacích a úrazech, také jde o prevenci při vzniku křečových žil a v neposlední řadě se využívá pro zmírnění migrén či v boji s obezitou.
Kontraindikace: manuální lymfodrenáž je nežádoucí při nádorových onemocněních, v případě, že má pacient hnisavou ránu, bakteriální nebo virové onemocnění, zvětšené lymfatické uzliny, hyperfunkci štítné žlázy, rýmu nebo kašel, hypertenzi, hyperglikemii nebo v případě, že pacient bere antibiotika a také v případě těhotenství    
 
 
Blíží se Vánoce a nevíte jaký dárek pod stromeček??
 
Udělejte radost svým nejbližším a věnujte jim Dárkový poukaz na masáž 
                                                              – dle vlastního výběru
                                                                                          – v hodnotě 500,- až 5000,-